Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Техком Бт Водоотпорен Блутут Звучник Моќ Банка СО ПРЕДВОДЕНА Фенерче

Техком Бт Водоотпорен Блутут Звучник Моќ Банка СО ПРЕДВОДЕНА Фенерче

DEN 1.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Tech Comm BT618 Водоотпорен Bluetooth Звучник Со Дизајн Отпорен На Удари и Прашина, Power Bank, LED Фенерче, За Музика И Повик без Раце Лесно се спарува со кој било уред со Bluetooth. Отпорен на вода : може да издржи вода проектирана во моќни млазници (млазница од 0,5 инчи) наспроти куќиштето од која било насока. Дизајнот отпорен на удари и отпорен на прашина обезбедува издржливост. Моќ Банка Способност-наплаќа вашите други уреди преку USB додека патувате или ангажирани во активности на отворено. Вградениот микрофон овозможува повик без раце кога звучникот е поврзан со вашиот телефон. Помошен Влез за жични уреди. Поддржува microsd картичка. ПРЕДВОДЕНА Фенерче. Двојни 3w Звучници ЗА излезна моќност ОД 6 W. . Спецификации : . Bluetooth верзија : 4.0+EDR. Излезна моќност : 2х3в (РМС). Возачки единици : 2х45мм. фреквентен одговор : 120хз-20хз. Растојание на пренос : 10 метри. Влезна моќност : USB 5 V DC/1000m A. Капацитет на батеријата : 3000m Ah. Време на играње : 6 часа. Време на полнење : 3 часа. Вклучено во полето : звучник, кабел за полнење, упатство за корисникот. Гаранција : 1 Година.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.