Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Моќност Стоп Задниот Акции Замена На Сопирачките Рампа И Роторот Комплет KOE6568

Моќност Стоп Задниот Акции Замена На Сопирачките Рампа И Роторот Комплет KOE6568

DEN 0.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Проверете ја компатибилноста Со Вашето возило Кликнете Овде комплетите за Замена на Сопирачките за Напојување вклучуваат комплетен сет На Автоспецијални Ротори НА Сопирачките ЗА Замена НА ОЕ и Керамички Влошки за Еволуција со високи перформанси. Роторите се фрлаат користејќи ја најдобрата металургија Г3000 со строги толеранции НА ОЕ - што ги прави совршена, надградба на завртки без потреба да се прават никакви модификации. Тие се ненасочни роторот површина со 100% мелница рамнотежа. Овој комплет за сопирачки за замена на акции е достапен за сите возила. Ако ви треба брзо, лесно и достапно решение за подобро сопирање, тогаш ви треба Комплет За Сопирање За Автоматско Запирање НА СТРУЈА! Моќ Стоп Акции Замена На Сопирачките Рампа И Роторот Комплет •Z17 Еволуција јаглеродни влакна керамички ниска прашина сопирачки влошки •Ротори користат G3000 одлеаноци и се 100% мелница избалансиран за перформанси и безбедност на акции •Ги Вклучува сите хардвер потребни за комплетна инсталација •Одговара : Мерцедес-БЕНЦ CL550 2014-2009; CL600 2014-2007; S350 2013-2012; с400 2013-2010; с550 2013-2007; С600 2013-2007; с550 2012-2009.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.