Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Капак На Контролната Табла

Капак На Контролната Табла

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Оваа ставка е дизајнирана да одговара на одредени возила. Ве молиме, обезбедете правилно поставување на делот пред да го купите овој проект. Контактирајте го продавачот директно за дополнителни информации и достапност на производот. 9902 SLVRSIRR 02. Драматично Ја Намалува Маглата На Шофершајбната Предизвикана Од Гасови Испуштени Од Контролната Табла. Ја Штити Цртичката Од Оштетувања Од Сонце, Помагајќи Да Се Запре Пукањето И Искривувањето. Намалување На Опасни Шофершајбната Отсјај. Прилагодено Направено За Да Одговара На Секоја Контролна Табла. Изработени Од Мек, Елегантен Богат Велур.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.