Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
советски Потпетици Сандали За Жени Одат Шетаат Жени Сандали Штрас Пета Мода Риба Дебели Сандали Пета Уста И Високи Жешки Клинови Сандали За Жени

советски Потпетици Сандали За Жени Одат Шетаат Жени Сандали Штрас Пета Мода Риба Дебели Сандали Пета Уста И Високи Жешки Клинови

DEN 607.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Оди Прошетка Женски Сандали Штрас Пета Мода Риба Дебели Сандали Пета Уста И Високи Жешки Клинови Сандали За Женски Чевли Пета Висока : 6см/2.36 " Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината според Типот на Стапалото.Зголемете Високо : НЕМА обем : Стил На Белешка : Тркалезни Сцени погодни За глава : Отворено/Работа/Слободно Време[Стил]Едноставно И мода ве прават попривлечни.Горен Материјал : Пвц ве Молиме кажете ни многу можно за вашето барање за да можеме да ви помогнеме со вашите специфични потреби. Секогаш сме среќни да помогнеме секаде каде што е можно.Тркалезна глава, Лизгање,Високи потпетици, Цврста боја,Еластична лента за лесно лизгање и полетување, Гумен ѓон Што не се лизга.ЗАБЕЛЕШКА : Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведеното .Единствен Материјал : Гумена Сезона : Метод На Летно Затворање : Лизгачка Пета Висок Стил : Дебел Материјал За влошки Со Високи потпетици : Пол : Материјал За Жени/Девојки : Стп[Карактеристики] [Натпревар]Погоден За совпаѓање со многу различни облеки и секојдневно носење, такви фармерки, фустани, здолништа. [Материјал]Горен Материјал : Надворешен Материјал : Гума,Тоа е Многу Меко, Удобно.Висина на платформата : 1,5 см/0,59"Стил : Секојдневен, Моден, Колеџ [Прилики]Лесен за носење за вашите дневни прошетки, Пешачење, забава, банкет, состаноци, свадба, до канцеларија, за обврски, се.     должина : НЕМА Стил : Секојдневен, Моден, Колеџ. Материјал За Влошка : . Материјал : СТП. Пол : Жени/Девојче. Зголемете Високо : НЕ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.