Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Градски пејзажи - Постер На Ѕидот На Улицата Ломбард Со Штипки, 14.725 22.375

Градски пејзажи - Постер На Ѕидот На Улицата Ломбард Со Штипки, 14.725 22.375

DEN 271.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овој Тренд Меѓународни Градски Пејзажи-Ломбард Улица Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Градски Пејзажи-Ломбард Улица Ѕид Постер Со Pushpins : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Photoart Сјај Постер Хартија. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.