Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бела Капа Нерѓосувачки Челик Преклопен Шнола-4-1 2

Бела Капа Нерѓосувачки Челик Преклопен Шнола-4-1 2

DEN 0.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Белата капа 6745 Преклопната Шнола од Нерѓосувачки Челик доаѓа во големина од 4-1/2 инчи. Составен од висококвалитетни материјали од нерѓосувачки челик од морски степен 316 за оптимални перформанси и сигурност со употреба во морски средини. За апликации за монтирање на врвот каде што длабочината под палубата е загрижувачка. Користете кога тенкиот материјал за пиштол не обезбедува соодветна цврстина. 316 нерѓосувачки челик виткање шнола. Вкупна Должина : 4-9/16 во. Растојание помеѓу монтажните точки : 1-5/16 инчи. Максимален дијаметар на јажето : 1/2 инчи. За апликации за монтирање на врвот каде што длабочината под палубата е загрижувачка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.