Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Авантурите На Пепа Прасе Пепа Ферис Тркала На Пепа Плејсет Предучилишна Играчка За Деца Возрасти И Нагоре

Авантурите На Пепа Прасе Пепа Ферис Тркала На Пепа Плејсет Предучилишна Играчка За Деца Возрасти И Нагоре

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Уживајте во денот на саемот со плејсет на Панорамското Тркало на Пепа! Овој симпатичен плејсет доаѓа со фигура На Пепа, додаток за плишано мече и Панорамско тркало што навистина се врти. Специјалната фигура На Пепа Прасе во нејзиниот розов фустан со точки може да седи во Корпите На Панорамските тркала за возбудлива имагинативна игра. Пепа може да ја донесе мечето заедно за возење, исто така! Децата од предучилишна возраст ќе сакаат да го вртат шареното Панорамско тркало" круг и " круг, а времето За играње На Пепа станува позабавно кога ќе додадете повеќе фигури од 3 инчи (секоја продадена одделно. Предмет на достапност.) на Корпите На Панорамските тркала. Инспириран од хитот пепа Прасе шоу, овој забавен плејсет прави прекрасен подарок за момчиња и девојчиња на возраст од 3 и повеќе години. ● 2021 АБД Оод/Ent. ЕДЕН ВЕЛИКА британија Оод. Хасбро и сите поврзани термини се трговски марки на хасбро.•ВОЗЕТЕ ГО ПАНОРАМСКОТО ТРКАЛО СО ПЕПА : со игралиштето На Панорамското Тркало На Пепа Пепа, децата од предучилишна возраст можат да ја замислат целата забава и возбуда на денот на саемот со Пепа•ИНТЕРАКТИВНО ВОЗЕЊЕ СО ПАНОРАМСКО ТРКАЛО : Ставете ја фигурата На Пепа Во една од шарените висечки корпи и завртете го Панорамското тркало за вртоглаво, вртливо забавно! Рачното тркало ги прави децата во оператори за возење•СПЕЦИЈАЛНА ФИГУРА НА СВИЊА ПЕПА и ДОДАТОК за ТЕДИ : Артикулираната фигура На Пепа носи специјален фустан со точки. Додатокот за плишано мече може да и прави друштво На Пепа додека вози на тркалото•ВНЕСЕТЕ ГИ ПРИЈАТЕЛИТЕ НА ПЕПА ВО ЗАБАВАТА : има простор за пријатели на Панорамското тркало! Побарајте повеќе фигури Од Пепа Свиња од 3 инчи (секоја се продава одделно. Предмет на достапност.) за повозбудливо време за играње Пепа•ОИНКТАСТИЧЕН ПОДАРОК ЗА РОДЕНДЕН или ОДМОР : оваа симпатична играчка За Свињи Од Пепа прави прекрасен подарок за деца од предучилишна возраст и љубители На Свињи Од Пепа на возраст од 3 и повеќе години•возраст 3 и повеќе• ВОЗЕТЕ ГО ПАНОРАМСКОТО ТРКАЛО со ПЕПА : со плејсетот На Панорамското Тркало На Пепа Пепа, децата од предучилишна возраст можат да ја замислат целата забава и возбуда на денот на саемот со Пепа. ИНТЕРАКТИВНО ВОЗЕЊЕ СО ПАНОРАМСКО ТРКАЛО : Ставете ја фигурата На Пепа Во една од шарените висечки корпи и завртете го Панорамското тркало за вртоглаво, вртење забавно! Рачното тркало ги прави децата во оператори за возење. СПЕЦИЈАЛНА ФИГУРА НА СВИЊА ПЕПА и ДОДАТОК за ТЕДИ : Артикулираната фигура На Пепа носи специјален фустан со точки. Додатокот за плишано мече може да и прави друштво На Пепа додека вози на тркалото. ВНЕСЕТЕ ГИ ПРИЈАТЕЛИТЕ НА ПЕПА ВО ЗАБАВАТА : има простор за пријатели на Панорамското тркало! Побарајте повеќе фигури Од Пепа Свиња од 3 инчи (секоја се продава одделно. Предмет на достапност.) за повеќе возбудливо време за играње Пепа. ОИНКТАСТИЧЕН РОДЕНДЕНСКИ ИЛИ ПРАЗНИЧЕН ПОДАРОК : оваа симпатична играчка За Свињи Од Пепа прави прекрасен подарок за децата од предучилишна возраст и љубителите на Свињи Од Пепа на возраст од 3 и повеќе години.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.