Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ханес Машки И Големи И Високи Машки Пижами Со Долги Ракави, 2 Парчиња

Ханес Машки И Големи И Високи Машки Пижами Со Долги Ракави, 2 Парчиња

DEN 288.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Микрофлис за максимална удобност? Го имаш! Овој дводелен комплет за пижами Од Ханес има простран плетен врв од вафли со технологија X-TEMP® и панталони од микрофлис со еластичен појас flex® comfort. Без разлика дали лежите низ куќата или одите во кревет, не можете да погрешите со овој супер мек и пријатен комплет. Различните бои и дезени се дополнителен бонус и ажурирање на вашата гардероба за пижами. Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 6'1", Половината : 30-1/2", Градите : 37", Рамената : 45". Моделот носи големина М. Вклучува 1 врв од вафли и 1 пар панталони за пижами од микрофлис. Врв : вафли плете; пространа вклопување; ТЕХНОЛОГИЈАТА X-TEMP® се прилагодува на вашата температура. Панталони : стил на повлекување; Удобност flex® еластичен појас и врвка за влечење; странични џебови. 100% Полиестер. Машина за перење. Увезени. Машки Вафли И микрофлис Пижами Поставени од Ханес.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.