Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Три-парче Сончоглед Серија Јорган Покрие Европски И Американски Постелнина Комплет Животните

Три-парче Сончоглед Серија Јорган Покрие Европски И Американски Постелнина Комплет Животните

DEN 799.52
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Материјал : Одлична постелнина за украсување на домот изработена од полиестерски влакна, мека, природна, дише и може да се пере во машина. Карактеристики : . Совршен за деца/возрасни, правејќи ја вашата соба да изгледа живописно. Уникатна шема : оваа декорација вклучува навлаки за ватенка и навлаки за перници, без материјал за полнење. Двојна големина (1 јорган капак : 68 "* 86"(173*218см); 1 футрола за перница : 20 "* 30"(50*75см)), целосна големина (1 јорган капак : 79 "* 91"(200*230см); 2 футроли за перници : 20 "* 30"), кралица големина (1 ватенка покритие : 90 "* 90"(228*228см); 2 футроли за перници : 20 "* 30"), Кралот големина (1 ватенка покритие : 90 "* 104"(228*264см); 2 футроли за перници : 20 "* 30")。. Карактеристики : Супер мека и лесна, удобна и мека, без оштетување на кожата. Уникатен дизајн НА 3д печатење, одличен подарок за љубителите на аниме, дизајн на косплеј со аниме тема, отпорен на брчки, неопходен за обожавателите! Исто така, може да биде идеален роденденски или Божиќен подарок за деца, пријатели, најблиски и семејство!. Лесно за нега : Машинско перење во ладна вода, нежно циклусирајте и чистете одделно. Не избелувајте. Исушете на тивок оган. Не пеглајте. Љубезен потсетник : . 1 : навлака за јорган се користи за покривање на ќебе или ќебе, а внатре нема облога. 2 : Поради разликите во осветлувањето и екранот, бојата на предметот може малку да се разликува од сликата. 3 : поради рачно мерење, ве молиме дозволете различни големини од 3-5 сантиметри. Список за пакување : 1 јорган капак+2 навлаки за перници. Материјал : полиестер. Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.