Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Почетна Динами Бохо Одеса Модерна Цветна Површина Килим, Слонова Коска Аква, 20 x31

Почетна Динами Бохо Одеса Модерна Цветна Површина Килим, Слонова Коска Аква, 20 x31

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Меките нијанси на слонова коска и сина боја даваат доза на елеганција На Тепихот Во Областа На Домот Динамикс Бохо Одеса, привлекувајќи внимание на неговиот голем, украсен, цветен дезен. Полипропиленската конструкција на овој тепих обезбедува квалитет отпорен на дамки што го одржува да изгледа свежо и светло, дури и со секојдневна употреба. Цветен модел во нијанси на слонова коска и сина боја. 100% полипропиленска конструкција со јута платно поддршка. Машински изработен дизајн. Вашиот избор на достапна големина. Влакна отпорни на дамки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.