Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Клајн Алатки JTH9E Тој Патник Т-Рачка

Клајн Алатки JTH9E Тој Патник Т-Рачка

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Клајн хексадецималните клучеви се алатките без кои професионалците не можат да си дозволат да бидат. Хексадецималната Т-Рачка На Патникот Од Алатките На Клајн обезбедува поголем вртежен момент на прицврстувачите отколку стандардните хексадецимални копчиња. Термички обработени и калени за супериорна јачина и издржливост. Клајн хексадецималните клучеви се дизајнирани за прецизно вклопување во приклучоците, спречувајќи лизгање и соголување на штекерот. Дизајнот на т-рачката обезбедува максимална моќност. Меки рачки на допир за максимална контрола и удобност. Големини ласерски гравирани на сечилото. Дизајн на рачката преку сечилото за апликации со висок вртежен момент. Совет-означени големини на Идентитет. Практично висат дупка. Заоблен крај за леснотија на користење. Третиран челик за отпорност на ' рѓа и корозија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.