Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Мерилин Монро Деко Глам Модерна Геометриска Област Килим или Тркач

Мерилин Монро Деко Глам Модерна Геометриска Област Килим или Тркач

DEN 1.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Чекор назад во Времето До Златното Доба На Холивуд со Нашата Колекција Merillin Monroe, Инспирирана од старлетата која ја персонифицираше er. Богатите нијанси со метална златна и сребрена завршница ги носат сјајот и гламурот од 50-тите во секој простор. Бела/9 '0 х 12' 0. 80% Полипропилен За Греење и 20% Метален Полиестер. Машински Изработени. Област Килим. Турција. Семејна Соба; Домашна Канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска Соба; Спална Соба. 0,5 Инчи. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Внатре. За да ги отстраните сите набори, превртете го килимот наопаку и превртете се во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно за неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може малку да се разликуваат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.