Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
iPhone Мини Двојни Бои Прстен Магнетни GPS Автомобил Монтирање Телефон Носителот

iPhone Мини Двојни Бои Прстен Магнетни GPS Автомобил Монтирање Телефон Носителот

DEN 3.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Нема повеќе да се грижите дали вашиот i Phone 12 Макс ќе падне кога правите операции со една рака. Нашиот вграден држач за прстен е изработен од висококвалитетна легура на цинк која е цврста за секојдневна употреба. Поминувајќи низ јамката со прстенот, обезбедува удобно и безбедно држење кога работите со една рака. Исто така, помага да се избегне паѓање на вашиот мобилен телефон.Ротирачкиот прстен од 360 степени се удвојува како држач за прстен или држач за удар. Може да се ротира и врти за искуство со гледање без раце. Со интегрираната метална плоча, силната магнетна монтажа на автомобилот остварува одличен контакт со вашиот i Phone 12 Max и спречува лизгање за време на нерамни возења. Четири моќни вградени магнети обезбедуваат силно држење на безбедносниот телефон, што може да достигне максимална тежина од 9 мл. Лесно е да се држат повеќето телефони и ГПС уреди. Висококвалитетното лепило 3М VHB може да толерира екстремно топло време и нема да се стопи.Отпорен на удари со цврста рамка на браникот обезбедува целосна заштита за долготрајна употреба. Широките прецизни исечоци обезбедуваат лесен пристап до кабелот за полнење и слушалките.- Уредот не Е ВКЛУЧЕН.Специјални Price No i Phone 12 Мини (5.4") Двојна Бои Прстен Магнетни GPS Автомобил Монтирање Телефон Носителот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.