Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Тојела Кафеав Бран Работ Огледало Носителот За Кафеава IPhone XR

Тојела Кафеав Бран Работ Огледало Носителот За Кафеава IPhone XR

DEN 1.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Детали за производот : Стил : мека школка материјал : силиконепопуларни елементи : огледало, огледало, боја на заградата : боја на кафе + геометриска заграда за огледало, црна + геометриска заграда за огледало, боја на кафе со една обвивка, единечна обвивка црни применливи модели : i Phone X/XS, i Phone XSMAX, i Phone 11, i Phone 11 Promax, i Phone 12, iphone 12pro, iphone 12promax, Iphone 13, iphone 13pro, iphone 14, iphone 14pro, iphone 13pro, iphone 14, iphone 14pro, iphone 14pro, iphone 14promaxfunction : заграда, АНТИ-АБЕЊЕ, АНТИ-пад, анти-ОТПЕЧАТОК Од ПРСТ : класификација На Бои За Вбризгување Масло : производи од брендот coffeenon-apple, компатибилни Со iphone модели содржина на пакетот : Мобилен Телефон Случај X1 / мобилен телефон случај + заграда x1 toyella кафеав бран работ огледало носителот за кафеава iphone xr.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.