Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Алохаидивио Женски Летен Фустан, Женски Моден Тркалезен Врат Лабав Цврст Фустан До Колена Без Ракави Долг Фустан

Алохаидивио Женски Летен Фустан, Женски Моден Тркалезен Врат Лабав Цврст Фустан До Колена Без Ракави Долг Фустан

DEN 351.20
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Женски Моден Тркалезен Врат Лабав Цврст Фустан Висок До Колена Долг Фустанкарактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењестилски и моден дизајн ве прават попривлечни Одлично за забава,секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Голема еластичност, Двослојна ткаенина со внатрешна облога ВЕ молиме запомнете : рачно или нежно миење во машина во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики Или од Описот Сезона : Пролет,Лето,Aut,Зимски Пол : Женски Повод : Секојдневен,Забавен,Дневен Материјал : Памучен Ленен Стил : Обична Јака : Тркалезна врат : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Х Женски фустани.Usukeubustwaistwaistlengsmall483498cm/38.58"100cm/39.37" 97cm/38.19 " Големина : Големина. : Мал : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 98cm/38.58 "Половината : 100cm/39.37" Должина : 97cm/38.19 " Женски Клиренс Здолниште. Летни Фустани. Фустани За Жени. Жена Врвови Дозвола. Женски Фустани.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.