Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Шкафче Скала Шкафче Организатор Виси Полици, Пораби и Собрани ВО САД

Шкафче Скала Шкафче Организатор Виси Полици, Пораби и Собрани ВО САД

DEN 0.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Чувајте ги шкафчињата и коцките уредни со Шкафче За Шкафче За Шкафчиња Што Висат Полици. Единицата е изработена од мека, но издржлива памучна патка која се држи до секојдневна употреба. Оваа висечка полица за шкафче има три отворени прегради за чување учебници, врзива и многу повеќе. Исто така, има џебови на страната на горната и средната полица за складирање работи како моливи, дневник, мобилен телефон и калкулатор. Плус, тенкиот профил ви овозможува да задржите дополнителен простор во шкафчето за ранец, јакна и опрема. Се вклопува во повеќето видови шкафчиња и плакари. Шкафче Скала Шкафче Организатор Виси Полици, Сошиени и Собрани во САД (Сина) : Изработени од памучна патка за долгогодишна употреба. Прилагодлив на 2 полици за шкафчиња со половина висина. Страничните џебови држат помали предмети како белешки, владетели, мобилен телефон, очила, калкулатор, инструменти за пишување и многу повеќе. Виси од полица, прачка или 2 куки (загради може да се стават во алтернативни ракави за нерамни куки). Зашиени и собрани Во Сад. Сина виси шкафче организаторот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.