Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Sprifallbaby Мажи Ноќта На Вештерките Долг Ракав Обичните Кошули Черепот Тиква Дух Шема копче надолу Кошула Падне Блузи За Ноќта На Вештерките Партија

Sprifallbaby Мажи Ноќта На Вештерките Долг Ракав Обичните Кошули Черепот Тиква Дух Шема копче надолу Кошула Падне Блузи За Ноќта

DEN 399.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Машка Кошула За Ноќта на Вештерките, Кошула Со Долги Ракави Череп/Тиква/Отпечаток На Духови кошула Со Копчиња Надолу Улична Облека. Подгответе се да дадете изјава Оваа Ноќта на Вештерките со нашите машки кошули. Овие кошули не се само удобни, туку и совршени за плашливата сезона!. Големина Шема. Големина (см). Мt Length : t71tt Bust : t114. Lt Length : t72, 5tt Bust : t119. XLt Length : t74tt Bust : t124. 2xlt Length : t75, 5tt Bust : t129. 3xltlengh : t77tt Bust : t134. Големина(инч). Мдолжина : т27, 95 тбуст : т44, 88 . Lt Length : t28,54 t Bust : t46, 85 . XLt Length : t29. 13 t Bust : t48. 82 . 2xltlengh : t29. 72 t Bust : t50. 79 . 3xltlengh : t30. 31 t Bust : t52. 76 . Спецификација. Име на предметот : машка кошула. Боја : црн череп, сива тиква, каки скелет, бел дух, црна мачка, портокалова пајажина, црн бел дух. Големина : М, Л, XL, XXL, XXXL. Материјал : 100% полиестер. Ракав : долг ракав. Јака : јака надолу. Содржина На Пакетот. 1пц х кошула. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мека Ткаенина : оваа машка кошула За Ноќта на Вештерките е изработена од врвен 100% полиестерски материјал, погодна за кожата, мека и удобна за носење. Карактеристики : кошулата со долги ракави за мажи има јака надолу, затворање на копчиња, тематската шема На Ноќта на Вештерките ве прави помодерни и поладни, како што се черепот, тиквата, духот итн. Лесно Се Совпаѓа : машката кошула со копчиња со долги ракави има едноставен и класичен дизајн, а кошулата можете да ја спарите со фармерки, товарни панталони или секојдневни панталони за секојдневен изглед. Прилики : машката секојдневна кошула е погодна за секојдневни, состаноци, улици, забави, празнични активности итн. Фатете ги рацете на овие плашливи кошули и ослободете го вашиот стил Оваа Ноќ на Вештерките. Пакет : 1pc x машка кошула. Редовното вклопување постигнува совршена рамнотежа помеѓу цврстото и лабавото, погодно за повеќето мажи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.