Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Сите За Мачки Ткаенина Панел

Сите За Мачки Ткаенина Панел

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Панелот За Ткаенина "Сите За Мачки" е дел од Колекцијата На Ткаенини "Слатки Мачки" отпечатена Со Забавно Шиење. Дигитално Печатени на 100% памук. Овој панел е достапен во 6 различни големини : 4,5 Инчи на 4,5 Инчи9 Инчи на 9 Инчи18 Инчи на 18 Инчи23 Инчи на 23 Инчи36 Инчи на 36 Инчи43 Инчи на 43 Инчи Забавните отпечатоци за Шиење се достапни само преку не се продаваат во продавници или на кое било друго место на интернет. * Гордо Произведени Во Диксон, Тенеси САД! ** Иако даваме се од себе за да се увериме дека боите на нашите фотографии од ткаенина се точни, ве молиме имајте предвид дека вашиот екран на екранот може да прикаже мали варијанти во Бојата, сенката или нијансата На Панелот За Ткаенина За Мачки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.