Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Цвеќиња Јасно Ново Пристигнување Боја Телефон Школка за iPhone Плус Про Про Ма 12mini Про Ма Про XS МА XR

Цвеќиња Јасно Ново Пристигнување Боја Телефон Школка за iPhone Плус Про Про Ма 12mini Про Ма Про XS МА XR

DEN 430.08
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Опис. Материјал : TPU+КОМПЈУТЕР. Карактеристики : Лесен. Пакетот Вклучува : 1 Транспарентен Случај. . Лесно Се Вклопува И Отстранува. Удобен Зафат, Компактен, Елегантен И Стилски. Модерен Дизајн-Ултра Тенок Профил. Транспарентен Дизајн За Одржување На Модерниот Изглед на Вашиот Телефон. Цврстото Поставување Гарантира Дека Вашиот Телефон не Изгледа Гломазен. Заштитете Го Телефонот Од Гребнатини, Испакнатини, Падови И Прашина. Лесен Пристап До Сите Контроли Без Отстранување На Куќиштето. Исечоци за Звучник, Микрофон, Објектив На Камерата, Полнач И Пристаниште без Раце. . Компатибилен Модел : . i Phone 14. i Phone 14 плус. i Phone 14 Про. i Phone 14 Pro Max. i Phone 11. i Phone 11 Pro. i Phone 11 Pro Max. i Phone 6 плус. i Phone 6 S плус. i Phone 7 плус. i Phone 8 плус. i Phone 5. i Phone 5 S. i Phone SE (2016). i Phone 6. i Phone 6 S.i Phone 7. i Phone 8. i Phone SE (2020). i Phone X. i Phone XR. i Phone XS. i Phone XS Max. i Phone 12 Мини. i Phone 12. i Phone 12 Про. i Phone 12 Pro Max. i Phone 13. i Phone 13 Мини. i Phone 13 Про. i Phone 13 Pro Max Благодарение На технологијата за печатење со втиснување, убавата шема е со висока густина, тешко исчезнува и против гребење. Добрата дебелина мека гума јасна кутија ЗА ТПУ е тенка и има пристојна заштита. Стилски и заштитнички.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.