Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Менхетен Удобност Царот Фау Кожа Јадење Стол-Во собата на 2

Менхетен Удобност Царот Фау Кожа Јадење Стол-Во собата на 2

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Суптилен дизајн, смело извршен. Елегантен и грациозен, овој елегантен стол за јадење е за рафинирани облини. Одликувајќи се со суптилна силуета на песочен часовник избалансирана со тенки нозе во стилот на кабриолет, богатата дрвена рамка завршена со орев е едноставна, но сепак класична, добивајќи привлечен, прилагоден изглед кој е крајно софистициран. Традиционалните јадење стол за трпезарија употреба во собата на 2. Мерки : 19 во. должина, 37 во. висина, 24 во. длабочина. Рамка изработена од цврсто буково дрво со богата завршница од орев. Тапациран во вештачка кожа или ткаење со ткаенина со пена. Карактеристики исечена рачка за лесна подвижност. Стандардна основа со 4 нозе. Доставени до вас целосно собрани, не е потребно собрание.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.