Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Брентвуд Апарати 5-Чаша Храна Процесор

Брентвуд Апарати 5-Чаша Храна Процесор

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овој брентвуд апарати 5-чаша храна процесор е храна процесори точка од нашите домаќинства и лична нега, кујнски апарати и додатоци, мали апарати и додатоци, храна процесори колекции. Неговите димензии се 9,50 х 8,00 х 12,25 инчи. Брентвуд Апарати 5-Чаша Храна Процесор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.