Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Шампон Со Лук Длабоко Чистење Ефикасен Третман За Губење На Косата

Шампон Со Лук Длабоко Чистење Ефикасен Третман За Губење На Косата

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Карактеристики : 1. Анти-првут, подобрување на чешање на скалпот : Навлажнете и поправете ја оштетената коса.2. Длабоко исчистете го скалпот и го намалува пецкањето и чешањето што предизвикува снегулки што произведуваат масло.3. Благото без силиконско масло може ефикасно да ја намали маслената коса и да го одржува квалитетот на косата здрав!4. Преполн со добрината на лукот и неговата моќ за зајакнување на косата, нашиот шампон за раст на косата од лук не само што промовира здрав раст на косата, туку и ја храни и подобрува косата што ја имате.5. Спречете губење на косата, елиминирајте го првутот и стимулирајте го растот на косата! Безбеден за секојдневна употреба, сите типови коса.Забелешка : *Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различен монитор и светлосен ефект*ве Молиме дозволете отстапување од 1-3 см поради рачно мерењеопис : Капацитет : 100мл Шампон со Лук. Поправка, Хидратација На Нега На Коса, Шампон За Раст На Косата. За Мажи Жени. Ефикасно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.