Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Frcolor Рачен Зафат Автоматско Задно Седиште Фатете Рачка За Потпирач За Глава За Автомобил Куки За Закачалки За Фаќање

Frcolor Рачен Зафат Автоматско Задно Седиште Фатете Рачка За Потпирач За Глава За Автомобил Куки За Закачалки За Фаќање

DEN 3.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Опис r. r. Оваа ставка е произведена со врвен материјал за издржлива и долготрајна употреба. Тој е дизајниран да помогне да се обезбеди рамнотежа за децата, како и за постарите и потешките возрасни лица. Лесно може да го претвори потпирачот за глава на вашите автомобили во удобен простор за складирање во намирници. Чувајте го вашиот автомобил чист и чувајте ги луѓето безбедни.R. r. Функцијаr. r. - Боја : Црна.р. - Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ.р. - Големина : 22 х 15 х 2 см.р. - Изработено од врвни СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, зграпчувањето на автомобилското седиште е издржлива и долготрајна употреба.р. - автоматскиот рачен зафат е дизајниран да помогне да се обезбеди рамнотежа за децата, како и за постарите и потешките возрасни лица.р. - Одговара на растојание помеѓу два столба во рамките на 17 см.р. - го Претвора потпирачот за глава на вашите автомобили во удобен простор за складирање во намирници . р. - Лесен, лесен за носење и употреба. 2 x Автоматско Рачка За Фаќање На Задното Седиште. Изработено од врвни СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, зграпчувањето на автомобилското седиште е издржлива и долготрајна употреба. Автоматскиот рачен зафат е дизајниран да помогне да се обезбеди рамнотежа за децата, како и за постарите и потешките возрасни лица. Се вклопува растојание помеѓу два столба во рамките на 17 см. Го претвора потпирачот за глава на вашиот автомобил во удобен простор за складирање во намирници. Лесен, лесен за носење и употреба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.