Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Жените Лето Елек Блузи Без Ракави Срце Печатени V Вратот Чипка Резервоарот Врвот Повик Лабава Камизола Дневна Мода Улична Облека Бела SizeXXL

Жените Лето Елек Блузи Без Ракави Срце Печатени V Вратот Чипка Резервоарот Врвот Повик Лабава Камизола Дневна Мода Улична Облека

DEN 3.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Сезона : Лето. Пол : Жени. Должина : Редовно. Јака : V вратот. Стил : Секојдневен,моден. Повод : Секојдневно, Секојдневно. И миењето раце и машинското перење е ВО РЕД. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Резервоари. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Големина шема : . Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 86см/33.86" Должина : 65см/25.59"Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 90см/35.43" Должина : 66см/25.98"Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 БИСТА : 94см/37.01" Должина : 67см/26.38"Големина : ХЛ САД : 10 ЕУ : 40 Биста : 98см/38,58" Должина : 68см/26,77"Големина : ххл сад : 12 еу : 42 Биста : 102СМ/40,16" должина : 69см/27,17" оваа кошула без ракави Е погодна ЗА ПРОЛЕТНО ЛЕТНО НОСЕЊЕ. Носете Го Како Слоевит Врв Со Облека Во Fallumn. Полиестер, Лесен, Растеглив, Мек И Удобен. Вискоза И Полиестер. Повод Секојдневен, Плажа, Одмор, Викенд, Одмор, Улична Облека. Повлечете Го Затворањето.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.