Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Лесни Кардигани За Жени Летна Плажа Горна Отворена Предна Кардиган Тенка Покривка Џемпер Обични Врвови Бела ХХЛ

Лесни Кардигани За Жени Летна Плажа Горна Отворена Предна Кардиган Тенка Покривка Џемпер Обични Врвови Бела ХХЛ

DEN 102.24
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница-YYDGH!Ве молиме, не само упатете го водичот за големина што го дава, туку и треба да го повикате нашиот!!!Лесни Кардигани За Жени Летна Облека На Плажа Врвна Отворена Предна Кардиган Тенки Покривки Џемпер Секојдневен 2023 Бели Ххлспецификација : Пол : Жени, Дама, Женскисезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекстил : Мода, Секојдневен, Дома, Дневно.Должина На Ракавот : Краток Ракав.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Карактеристики : ткаенината е еластична и мека, што дефинитивно ќе ве стопли и пријатно кога времето ќе стане студено и ладно кога времето ќе се загрее.Повод : Погоден За фестивали, прослави и секојдневно носење, канцелариска работа, забава, состаноци, улично носење, празници. Симпатична и шарени, ви дозволуваат да привлечете внимание на пријателите!Известување : 1.Ве молиме дозволете грешка од 3-5 см поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате.2.Ве молиме разберете дека боите може да постојат хроматска аберација како различно поставување на слики.Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 60см/23.62" Рамо : 50см/19.69 "Должина : 80см/31.50". Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 116см/45.67 "Ракав : 61см/24.02" Рамо : 52см/20.47 "Должина : 82см/32.28". Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 122cm/48.03 "Ракав : 62cm/24.41" Рамо : 54cm/21.26 "Должина : 84cm/33.07". Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 128см/50.39 "Ракав : 63см/24.80" Рамо : 56см/22.05 "Должина : 86см/33.86". Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 134cm/52.76" Ракав : 64cm/25.20" Рамо : 58cm/22.83" Должина : 88cm/34.65" Овој преголем кардиган се одликува со трендовска ребреста ткаенина која е толку пријатна, отворен преден дизајн, класична еднобојна боја и блок во боја за достапни, долги ракави за лилјаци, совршена должина ЗА СПАРУВАЊЕ со ХЕЛАНКИ или СЛАБИ ФАРМЕРКИ!. Преголем дечко кардиган, долман ракави со манжетни, лигаво опуштено вклопување, пријатно буци ребрести плетени, основен кардиган, под должината на колкот, растеглива ткаенина. Кардиганското палто не е премногу густо или премногу тенко, совршено помеѓу месеци и студен есенски ден. И должината е совршена за секојдневна облека со фармерки или работна облека со здолниште, панталони за облекување. Елегантните кардигани совршени за секојдневно носење, забава, состаноци, одмор, патување, дом, семејно обединување, канцеларија, работа, коктел, клуб, собир. Добро спарете се со маици, фармерки, спортски чевли или чизми, за стилски класичен изглед!. ●Топли Совети●женски џемпер од кардиган-ве Молиме погледнете ја сликата на табелата со големина на анујална вредност пред да нарачате. Ве молиме дозволете 1-3 см поради рачно мерење. Со секое понатамошно прашање, слободно контактирајте не. Се препорачува рачно миење со ладна вода. женски кардигани;кимоно кардиган;летни кардигани за жени лесни;есенски кардигани за жени лесни;зимски кардигани за жени лесни;бел кардиган;женски кардигани лесни лето;женски кардигани лесен пад;женски кардигани лесна зима;кардигани за жени трендовски;црн кардиган;кардигани;долги кардигани за жени;кардиган мажи;кардиган со капчиња;кардигани со кратки ракави за жени лесни;лесни кардигани за жени лето;лесни кардигани за жени паѓаат;лесни кардигани за жени зима;розов кардиган;кардигани за жени трендовски лето;жолт кардиган;темносин кардиган за жени;кардиган за жени лесен;слатки кардиган летни кардигани;есенски кардигани;зимски кардигани;лесен кардиган;џемпер од кардиган;кардиган од култури;кратки кардигани за жени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.