Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Играчки За Бебиња-Играчка На Менхетен-Гушкајте Мешунки Два Грашок Во Мешунка Детски Игри 211120

Играчки За Бебиња-Играчка На Менхетен-Гушкајте Мешунки Два Грашок Во Мешунка Детски Игри 211120

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Мешунки За Гушкање Играчки на менхетен Два Грашок Во Мешунка Мека Играчка Менхетен Играчка Гушкаат Мешунки Два Грашок Во Мешунка Бебешка Кукла : Меки кукли за бебиња со експресивно извезени црти на лицето. Вклучува ултра мека мешунка за гушкање со папод за негувачка играчка за бебиња. Совршена прва кукла за бебињата да се гушкаат и гушкаат и за малите деца да се напикаат, мачкаат и негуваат. Уникатен подарок за туширање кој ќе го надополни секој расадник. Мерки 12" долго. За возраст од 6 месеци и повеќе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.