Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Примарен Сребрен Стерлинг Сребрен Антички Прстен На Черепот

Примарен Сребрен Стерлинг Сребрен Антички Прстен На Черепот

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Додадете напнат и драматичен допир на нозете носејќи го овој сребрен прстен на прстите. Прикажувајќи дизајн на черепот на врвот, античката завршница нуди реален изглед на ова чудно парче накит. Ова готско парче накит сигурно ќе додаде доза на возбуда во вашиот стил.Метална Тежина : 1,90 Грама Тип на накит : Стил На Финирање : Завршна Обработка На Прстен На Черепот : Антиквиден Пол : Женски метал : Сребрена Боја На Сребрена Лента : Ширина на Бела Лента : 6ммсолид вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја на Потекло : Тајланд Стерлинг Сребро, Антички, Цврст.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.