Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Самјохоме Ноќна Маса Со Станица За Полнење, Ноќни Маси Со Нивоа Простор За Складирање, Крајни Маси Со USB Станица Браун

Самјохоме Ноќна Маса Со Станица За Полнење, Ноќни Маси Со Нивоа Простор За Складирање, Крајни Маси Со USB Станица Браун

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Вовед : дали барате соодветен ноќен штанд? Ако е така, не можете да ја пропуштите Оваа Ноќ Стојат Со Фиока. Усвојува висок квалитет кој се одликува со стабилен, цврст и издржлив. Оваа ноќна маса има фиока, која обезбедува доволно простор за складирање во спалната соба. Покрај тоа, со концизен дизајн, може да се вклопи со повеќето стил на украси. Во комбинација практични со домот, тоа е вреди да се купуваат! Па што чекаш? Само купи го!Карактеристики : Функционална Ноќна Маса Во Спалната Соба - оваа ноќна маса со станица за полнење може да се користи како маса за софа, маса за каучи, маси за дневна соба, маса за полнење. Како ноќна маса за полнење, тоа е толку корисно за оние кои поминуваат многу време на својот телефон во кревет.Со 2 X USB Порти вториот слој е кабинет без врати, кој ви обезбедува полуотворен простор за складирање; третиот слој е фиока, можете да складирате некои приватни работи. Цврсти Материјали - текстурираната честичка со цврста метална рамка ја подобрува цврстината што ја прави носивоста до 100 фунти. Рустикалниот кафеав дисплеј ја прави ноќната маса добро да се вклопи во вашата соба.Спецификации : 1. Димензии : (15.75 * 13.78 * 19.68)" / (40 * 35 * 50)2. Боја : Ретро Дрво Зрно3. Материјал : Иверица Залепена Со Триамин4. Функција на производот : Со Приклучок За Кабел За Напојување Долг 1,5 Метри, 2 УСБ-Интерфејси 2 Приклучоци За Напојување5. Тежина : 10,5 KGPackage Вклучува : 1 x Ноќни Ноќни Кабинети Покрај Креветот Со Станица За Полнење : поставените маси за софа прикажани со 2 приклучоци за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА и 2 USB порти. Крајна Табела Со Складирање На Фиоки : Горниот одбор на страничните маси може да постави лаптоп како што сакате. Средната полица со отворен стил на складирање е лесна за пристап. Лесно Склопување : Ви Овозможуваат да ги завршите ноќните штандови со usb порти и приклучоци за напојување во рок од 15-20 минути. Стабилноста И Глам Одат Заедно : металните шипки низ квадратните цевки на крајната маса со станица за полнење, ја прават структурата цврста и стабилна. Совршени Подароци : овие ноќни маси со станица за полнење се значаен подарок за вашиот љубовник, родители и пријатели.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.