Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Нурисон Геометриски Шаг Племенски Јаглен 2'2 7'6 Област Килим

Нурисон Геометриски Шаг Племенски Јаглен 2'2 7'6 Област Килим

DEN 2.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Колекцијата Геометриски Шаг ги носи сите глобални интриги и кадифен комфор На Мароканските килими во вашиот дом, со едноставни линеарни племенски обрасци на кадифен куп. Квалитетната конструкција на моќност од влакна за лесна нега го прави овој тепих разноврсна опција за декор на кој било буџет, за секоја просторија на која и треба малку топлина. Со рачно нацртани линеарни племенски обрасци испреплетени низ дебел, јаглен сив куп, Овој Геометриски Тепих За Собирање Бушава ви ја носи целата удобност и егзотичен вкус на автентичен марокански килим. Со кадифени влакна за лесна нега, овој килим ќе донесе прифатлив допир на топлина и текстура во ходникот, влезот или кое било друго место во вашиот дом, мешајќи се со низа стилови на внатрешен декор. Испреплетени племенски обрасци во бела слонова коска на јаглен сива боја. Лесно чистење и одржување на самото место. Се препорачува за области со умерен сообраќај на стапалата. Килим рампа препорачува. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.