Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Канруло Новороденче Бебе Девојче Божиќна Облека Дедо Мраз Дуксер Ромпер Со Долги Ракави Преголеми Боди Топ Црвен Дедо Мраз 3 Месеци

Канруло Новороденче Бебе Девојче Божиќна Облека Дедо Мраз Дуксер Ромпер Со Долги Ракави Преголеми Боди Топ Црвен Дедо Мраз 3

DEN 223.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Бебе Момчиња Девојки Божиќ Ромпер, Долги Ракави Екипажот Вратот Дедо Мраз/Дрво/Елен Боди За Повик Дневно. Одличен подарок за вашето бебе момче/девојче, направете го вашето малечко поубаво, тој/таа ќе добие многу комплименти. Големина Шема. Големина (см). 60должина : t38tt Bust : t52tt Suggest Возраст : t0-3 Месеци. 70должина : t40tt Bust : t54tt Suggest Возраст : t3-6 Месеци. 80должина : t42, 5tt Bust : t56tt Suggest Возраст : t6 - 12 Месеци. 90должина : t45tt Bust : t58tt Suggest Возраст : t12-18 Месеци. Големина(инч). 60tlenght : t14. 96 t Bust : t20. 47 t Suggest Возраст : t0 - 3 Месеци. 70должина : t15, 75 t Bust : t21, 26 t Suggest Возраст : t3-6 Месеци. 80tlenght : t16. 73 t Bust : t22. 05 t Suggest Возраст : t6 - 12 Месеци. 90должина : t17, 72 t Bust : t22, 83 t Suggest Возраст : t12 - 18 Месеци. Спецификација. Име на предметот : бебиња ромпер. Боја : црвен Дедо Мраз, зелено дрво, кафеав елен. Големина : 60, 70, 80, 90. Материјал : мешавина од памук. Ракав : долг ракав. Јака : вратот на екипажот. Содржина На Пакетот. 1pc x romper. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч=2,54 см). 3.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мека Ткаенина : ромперот на бебето е изработен од врвен материјал за мешавина од памук, пријателски за кожата, мек и удобен за носење, без штета на нежната кожа на бебето. Дизајн : Долг ракав, врат на екипажот, дедо Мраз/дрво/елен шема го прави вашето малечко помодерно. Копчињата за меѓуножје се погодни за менување пелени. Достапна Големина : има 4 големини за избор : 0-3 месеци, 3-6 месеци, 6-12 месеци, 12-18 месеци. Редовното вклопување постигнува совршена рамнотежа помеѓу цврстото и лабавото. Повод : боди На ова бебе е совршено за секојдневна, дневна, Божиќна забава, семејна активност, реквизити за фотографии, празници и специјални прилики. Погоден за момчиња и девојчиња. Пакет И Нега : 1 парче бебе ромпер. Машинско перење, сушење или закачување за сушење, ве молиме не избелувајте.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.