Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Стрипови на марвел - Дедпул-Изработени Во Ѕидниот Постер на 90-тите, 22.375 34

Стрипови на марвел - Дедпул-Изработени Во Ѕидниот Постер на 90-тите, 22.375 34

DEN 239.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овие Трендови Меѓународни Стрипови На Марвел-Дедпул-Направени Во Ѕидниот Постер на 90 - тите е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Стрипови На Марвел - Дедпул-Изработени Во Ѕидниот Постер на 90-тите : Постерите на Трендовите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 16 Држачи За Постери за лесна апликација без оштетување. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.