Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Погодност Концепти Американско Наследство Логан Фиока Крајна Маса Со Полица За Извлекување, Бел Фау Мермер Бел

Погодност Концепти Американско Наследство Логан Фиока Крајна Маса Со Полица За Извлекување, Бел Фау Мермер Бел

DEN 3.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Додадете софистицираност во вашиот омилен простор за живеење Со Американското Наследство Логан 1 Фиока Крајна Маса со Полица За Извлекување. Со својот елегантен дизајн и практични карактеристики, тој нуди совршена мешавина на модерна погодност и класичен шарм. Ова парче, исто така, има прекрасна маса со калапи за кавето круна и една пространа фиока што прикажува подигнати детали за украсување, обезбедувајќи доволно складирање за разни предмети. Неговите нозе во стилот на сабја додаваат елегантен допир на целокупниот дизајн, додека полицата за послужавник за извлекување нуди дополнителен простор за шолја за кафе или книга. Вградената полица на дното нуди повеќе простор за прикажување украсни предмети или организирање на најважните работи. Изградена од мешавина од издржливи материјали, вклучувајќи произведено дрво, цврсто дрво од топола и завршена со фурнир од бреза, оваа крајна маса обезбедува долготрајна издржливост и безвременска убавина. Без разлика дали се користи во спална соба, дневна соба или канцеларија, Крајната Маса На Фиоката Логан 1 Логан Со Полица за Извлекување комбинира стил и функционалност за подобрување на секоја внатрешна поставка. Координирајте со дополнителни парчиња Од Колекцијата На Американското Наследство со Практични Концепти, секој продаден одделно. Дел Од Колекцијата На Американското Наследство Достапно во повеќе Завршетоци. 1 Фиока за Скриено Складирање. 1 Фиока За Извлекување. Мазни Копчиња За Фиоки За Никел. 2 Нивоа На Пространи Полици. Направено од Произведено Дрво, Цврсто Дрво Од Топола И Завршено со Фурнир Од Бреза. (Л) 18 во. x (W) 18 во. x (H) 24.25 во. Бојата Може Малку Да Се Разликува поради Осветлувањето На Фотографијата или Приказот на Мониторите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.