Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Глава и Раменици Ѓумбир Парабен Слободен Анти-Првут 2во Шампон + Регенератор 32.1 мл

Глава и Раменици Ѓумбир Парабен Слободен Анти-Првут 2во Шампон + Регенератор 32.1 мл

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Здравата коса започнува со здрав скалп. Затоа американскиот # 1 дерматолог препорача бренд создаден Глава И Раменици Ѓумбир 2 Во 1 Шампон + Регенератор. Натопен со освежителен мирис на корен од ѓумбир, овој шампон против првут + регенератор обезбедува докажана заштита од снегулки, чешање, масло и сувост за да се осигурате дека вашиот скалп е во најдобар случај, а вашата коса е до 100% без снегулки*. Одликувајќи се со антиоксидативно дејство и богата пена, оваа формула ќе остави вашата коса и скалпот да се чувствуваат свежи, чисти и заживеани. Исто така, ја храни и штити за да ви помогне да постигнете сјајна, живописна коса и изглед што ќе ви се допадне!+поврзано со првут, ги мие маслото и снегулките *видливи снегулки, СО редовна УПОТРЕБА КЛИНИЧКИ ДОКАЖАНА : До 100% Заштита од Првут*. (*видливи снегулки, со редовна употреба). ДОВЕРЛИВ ОД ДЕРМАТОЛОЗИ : дерматолог број 1 во Америка-препорачан шампон за првут (врз основа на продажба на волумен). ЧИСТИ И ОЖИВУВА : остава скалпот и косата да се чувствуваат свежи, чисти и оживеани преку антиоксидантно дејство. ЈА ХРАНИ И ШТИТИ : за сјајна, живописна коса. ПАРАБЕН СЛОБОДЕН : Глава И Раменици Ѓумбир 2 во 1 Шампон + Регенератор е без парабен. ДОЛГОТРАЕН МИРИС : натопен со долготраен мирис на корен од ѓумбир. ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО : ако не сте задоволни, вратете го овој производ со доказ за купување за враќање на средствата преку припејд картичка. Јавете се на 1-800-843-3543 за повеќе детали.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.