Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
3. го крена знамето и Мотото На Armенија со мотото и на англиски и На armенски - Перница Случај, од

3. го крена знамето и Мотото На Armенија со мотото и на англиски и На armенски - Перница Случај, од

DEN 639.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Знамето и Мотото На Armенија со мотото и на англиски и На armенски Футрола за Перници е одличен начин да додадете прскање стил во секоја просторија. Уникатниот дизајн на оваа футрола за фрлање 16" х 16 " сигурно ќе ги сврти главите. Изработен од издржлив сатенски материјал со задно преклопување над затворањето. Слика отпечатена на едната страна. Машина за перење, ладна вода, без белило, свртете внатре кон надвор. Перница вметнете не се вклучени. Перница вметнете не се вклучени. Димензии : 16 "х 16" (квадрат). Изработен од издржлив сатенски материјал со преклопување на затворање, погоден за употреба во секоја просторија. Машина за перење-ладна вода. Слика од едната страна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.