Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Јустда Мини Hdmi Кабел Олово ЗА Panasonic Дигитален Фотоапарат DMC-GF5KEC HD Дисплеј

Јустда Мини Hdmi Кабел Олово ЗА Panasonic Дигитален Фотоапарат DMC-GF5KEC HD Дисплеј

DEN 319.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Yustda Mini HDMI Кабел Олово ЗА Panasonic Дигитален Фотоапарат DMC-GF5 KEC HD Displayyustda Карактеристики На Квалитет На Платина : * Заштита Од Преоптоварување Со Висококвалитетни Жици* заштита Од Прекумерно полнење/празнење* Заштита Од Прегревање со Паметен Чип* Функција Против Пречки Со подобри Изолациони Материјали* заштита Од Краток спој* Целосно компатибилен со оригиналните лаптопи* Тестиран со строги стандарди за контрола на квалитетот доверба!* 12 Месечна Гаранција* Испорачајте Го Истиот Или Следниот работен Ден Загарантирана* 24 x 7 Поддршка За Е-Пошта * 100% Нови Компоненти-никогаш не реновирани, рециклирани или користени* 100% Оем Компатибилни-Гарантирано дека ќе ги исполнат спецификациите на вашиот оригинален уредкопирските права Yustda ® Сите Права Се Задржани. Гледајте видео, проследувајте медиуми и прегледувајте документи преку ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР!. Задолжителен додаток за оние кои би сакале да гледаат видеа и да работат на големиот екран. Кабелот го добива видео сигналот преку hdmi стандарден излез. Позлатени иглички и основи врски. Забелешка : ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР мора да има HDMI приклучок за овој кабел да биде компатибилен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.