Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Свесност За Аутизмот Машка Маица S L XL 2XL 3XL 4XL 5XL Графички Мета Диносаурус Загатка

Свесност За Аутизмот Машка Маица S L XL 2XL 3XL 4XL 5XL Графички Мета Диносаурус Загатка

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

100% Памук Машки Аутизам Диносаурус Загатка Маица. Материјал Информации : 100% Памук Графички Аутизам Свест Маици За Мажи. Информации за големината : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL. ве Молиме проверете ја нашата табела со големини за да ги видите деталите за нашите големини и изберете соодветно за себе или за вашите најблиски. Ве молиме имајте предвид дека нашите дизајни може да изгледаат помали во поголеми димензии. Инструкции за перење : Оваа облека може да се пере во машина, издржлива, многу лесна за нега материјал. Идеален за : Овие Маици за Аутизам се совршени За Светскиот Ден На Свеста За Аутизмот, Маица За Аутизам, маица за подигање на свеста, машка кошула за свесност за аутизам, поддршка, графичка кошула со кратки ракави, знаме на аутизам, диносаурус, загатка за аутизам, подарок за љубов со аутизам, машки врвови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.