Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Петок 13-Ти-Маска Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Петок 13-Ти-Маска Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 303.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овој Тренд Меѓународен Петок 13-Тиот Ѕиден Постер Со Маска е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер Со дрвена Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Петок 13-Ти-Маска Ѕид Постер Со Магнетна Рамка : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фотоарт Сјај Постер Хартија. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.