Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
ДЦ Стрипови - Чудо Жена-Бомба Ѕид Постер, 24 36

ДЦ Стрипови - Чудо Жена-Бомба Ѕид Постер, 24 36

DEN 1.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Осветлете ја секоја просторија со Овој Стрип ОД 24Х36 ДЦ - Вондер Жена - Ѕиден Постер Со Бомба. Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и отпечатени на премиум хартија за постери што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Без разлика дали сте Дете, тинејџер, па дури и возрасен, Трендовите Интернационал има постер што ќе ви се допадне. Трендови Меѓународни 24х36 ДЦ Стрипови - Чудо Жена-Бомба Ѕид Постер Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Подготвен за рамка или може да се закачи со помош на постер клипови, држачи или штипки. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 24 "х 36".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.