Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Графички бенд за благодарни мртви мажи и големи мажјак дуксер со долги ракави

Графички бенд за благодарни мртви мажи и големи мажјак дуксер со долги ракави

DEN 319.68
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Толку жлеб. Оваа машка благодарна мртва група графичка худи има сите отпечатоци на иконите за танцување мечки и лого. Со дизајн без ознака за дополнителна удобност, оваа машка качулка лесно ги слое под вашата омилена јакна или служи како самостоен врв за обични, поставени излети. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Предниот кенгур џеб има најважни работи. Карактеристики : прикачен аспиратор со врзана вратоврска. © Благодарни мртви продукции, сите права се задржани. Графички дуксери за машка мртва дуксер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.