Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Таен Чист Гел Антиперспирант Дезодоранс, Мирна Бреза Вода, 2. оз

Таен Чист Гел Антиперспирант Дезодоранс, Мирна Бреза Вода, 2. оз

DEN 66.72
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Дизајнирана со мириси кои траат, Тајната Свежа Колекција има мириси што ги сакате од нашите поранешни колекции На Изрази и дестинации за Мирис, сега со технологија за подобрување на мирисот. Тајниот Чист Гел продолжува јасно, брзо се суши и помага да се елиминираат мирисите со 48-часовна контрола на мирисот и заштита од влажност. Откријте незапирлива свежина Со Таен Чист Гел. Останете незапирливо свежи, мирни и собрани во текот на целиот ден со слаткиот, чист и нане мирис На Мирна Вода Од Бреза Таен Чист Гел Антиперспирант и Дезодоранс. Отфрлете ги белите траги на вашата облека со проѕирен гел што продолжува јасно и брзо се суши. Потта и мирисот не се совпаѓаат со неговата 48-часовна контрола на мирисот и заштита од влажност. Помага во елиминирање на мирисите. Останете суви, без мирис и незапирливо свежи со Таен Чист Гел Антиперспирант и Дезодоранс, Мирен Мирис на Вода од Бреза.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.