Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Компатибилна замена за CNMGPR-39BK_5PK-Црна

Компатибилна замена за CNMGPR-39BK_5PK-Црна

DEN 656.48
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

КОМПАТИБИЛНОСТ НА МАШИНАТА : Замена На Бренд Компатибилен Со Печатач (5/PK-15100 Принос На Страница) за image RUNNER 1730 / image RUNNER 1730i / image RUNNER 1740i / image RUNNER 1740i / image RUNNER 1750i / image RUNNER 1750i / image RUNNER 1750i / image RUNNER 1750i / image RUNNER 1750i / image RUNNER 1750i / image RUNNER 1750i / image RUNNER 1750i СЕРТИФИКАЦИЈА : нашите производи Се Произведени Со Нови и Рециклирани компоненти И запечатени со воздух во фабрика исо-9001, исо-9002 и исо-14001 сертифицирана за квалитет. Нашите производи се дизајнирани и произведени за употреба ВО 110v машини во Северна Америка. Употребата на нашите материјали не ја поништува гаранцијата на вашите машини.ОДРЕКУВАЊЕ : имињата На брендовите На Производителот, референтните броеви на делови и логоата се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Сите и сите ознаки или референци за името на брендот се направени исклучиво за целите на демонстрација на компатибилност сликите се користат како референципроизводите се засноваат на опис Броевите на деловите означени се внатрешни броеви на делови и може да не одговараат НА пакувањето На Скупродуктот НА MFG може да варираат но тоа нема да влијае на квалитетот И гаранцијата Оваа Замена На Printer Dash Е Дизајнирана Да Биде Компатибилна СО GPR-39 BK_5 PK И Гарантирано Ќе Одговара и Ќе Го Надмине оем верзија ; дизајниран за употреба во сад ; 15100 страница принос на 5% покриеност страница. Работи во Серијата image RUNNER 1730 / image RUNNER 1740 / image RUNNER 1750 И Други Ласерски Печатачи. Нашиот компатибилен тонер, касети со инк-џет, панделки, копир и други материјали се конструирани според оригиналните спецификации НА ОЕМ. Гарантиран Супериорен Квалитет за Исполнување или Надминување На Оем Производи со Високи Цени. Нашите Производи се произведени со нови и рециклирани компоненти и запечатени со воздух ВО фабрика за сертифициран квалитет ИСО-9001, ИСО-9002, ИСО-14001. Нашите Производи се Дизајнирани и Произведени за употреба ВО 110v машини во Северна Америка. Употребата на нашите материјали не ја поништува гаранцијата на вашите машини. БОЈА : Црна. Максимален Принос На Страницата : 15100. Тип На Состојба : Компатибилен. Пакување : 5.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.