Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Крајслер Себринг Седан 2005-Пекол Црвен Кристал Бисер Кварт Основен Слој Автомобилска Боја

Крајслер Себринг Седан 2005-Пекол Црвен Кристал Бисер Кварт Основен Слој Автомобилска Боја

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Вашата нарачка се обработува со помош на нашата компјутерска контролирана опрема за мешање, мешање на нијанси и врзива со врвен квалитет според формулата ЗА боја ОЕ. Бојата е лесна за нанесување и брзо сушење. Основниот слој бара проѕирен горниот слој за подобрување и заштита на бојата. • Еден литар боја за основно палто од уретан - Намалете 4 : 1 за прскање. • Важно, тестирајте ја бојата за прскање на приложената тест картичка за да го потврдите совпаѓањето на бојата пред да ја нанесете . * Инструкции вклучени Форд • Фузија. 2009;2010;2011;2012;2013;2014;2015. УХ. Смокинг Црна Металик. Еден Кварт Уретански Основен Слој. Произведено во САД. Форд Фузија 2009-15 Смокинг Црн Металик Ух Кварт Основен Слој Автомобилска Боја.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.