Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Исклучителен Камен Нараквица Рака Шарм Полиран Камен Мушка Нараквица Модерен Нараквица Подарок

Исклучителен Камен Нараквица Рака Шарм Полиран Камен Мушка Нараквица Модерен Нараквица Подарок

DEN 0.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Опис. Совршен подарок за нараквица од природен камен за жени и девојки, погоден за носење во повеќето прилики. Оваа декоративна нараквица е мазна по површина и лесна по тежина, удобна . да ја носите и нема да ја повредите вашата кожа. Неговиот привлечен и шик дизајн ќе . истакнете го вашиот изглед, лесно сфатете ги вниманието на луѓето. Карактеристики. - Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : Хематит, тиркизна. - Големина : 14, 00Х0, 50Х0, 50см/5, 50Х0, 20Х0, 20ин. - Оваа полирана нараквица од монистра може да ве направи сигурни кога носите. тоа предизвика тоа може да ви ги красат толку добро и да ве натера да стане . око-фаќање еден во толпата. - Можете да носите сами или со други нараквици заедно за да ги направите вашите зглобови различни секој ден. - Оваа нараквица е лесна за носење и соблекување на зглобот без да мора да ги одврзувате затворачите. - Обезбедете удобно вклопување на зглобовите, една големина одговара за носење на повеќето луѓе. - Одличната изработка и минималистичкиот стил ја прават оваа нараквица да изгледа покул и шармантно. Оваа полирана нараквица од монистра може да ве направи сигурни кога ја носите затоа што може толку добро да ве украси и да ве натера да станете привлечна во толпата. Можете да носите сами или со други нараквици заедно за да ги направите вашите зглобови различни секој ден. Оваа нараквица е лесна за носење и соблекување на зглобот без да мора да ги одврзувате затворачите. Обезбедете удобно вклопување на зглобовите, една големина одговара за носење на повеќето луѓе. Одличната изработка и минималистичкиот стил ја прават оваа нараквица да изгледа покул и шармантно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.