Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Cptfadh Монистра Венец Украси Божиќ И Божиќ Срна Пена Бела Новогодишна Елка Мечка Украси Приврзоци Декорација Виси

Cptfadh Монистра Венец Украси Божиќ И Божиќ Срна Пена Бела Новогодишна Елка Мечка Украси Приврзоци Декорација Виси

DEN 2.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Големина : прикажано на сликата.Вклучува : 2 Божиќни украсисоздадете прекрасни спомени за одмор и за идните генерации. За семејството и пријателитесодржи : приврзок ОД 2 ПАРЧИЊА.Информации за производот : тип На Материјал : карактеристика на пена : производите се фокусираат на извонредни И прецизни новогодишни украси и празнични сезонски украси, специјално дизајнирани да ги задоволат вашите потреби.Употреба : украси За Новогодишна елка.боја : Бела.Материјал : пена + кадифен.Овие украси од бела мечка и срна се додаток на секоја декорација на Празник или Новогодишна елка. Во оваа категорија има 2 мали мечки или срни. И двајцата имаат мек кадифен дизајн. Виси. Одлична Селективност На Бојата. Висококвалитетен Ултра-мек. Не Е Лесно Да Се Избледи. Добар Квалитет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.