Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Дизни Раја И Последниот Змеј Бестрашен Сису Стандардна Маица-Памучна Маица Со Кратки Ракави За Возрасни-Прилагодена-Атлетска Морнарица

Дизни Раја И Последниот Змеј Бестрашен Сису Стандардна Маица-Памучна Маица Со Кратки Ракави За Возрасни-Прилагодена-Атлетска

DEN 1.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Официјална Стока На Дизни Раја И Последните Маици Со Змејови За Девојчиња, Момчиња, Мажи И Жени; Маици За Маици На Дизни; Раја И Последниот Змеј Сису Маици За Жени И Мажи; Сису Змеј Маици Тргнуваат на патување низ живописниот и фантастичен свет на Кумандра во најновиот анимиран филм На Дизни, Раја и Последниот Змеј. Оваа маичка Со Змеј Сису го прикажува легендарниот последен змеј што и помага На Раја во нејзината потрага. Прекрасните нијанси на сина и јоргована боја го прикажуваат "Бестрашниот" дух На Сису со силуети На Бун, Тонг и Онги меѓу облаците зад неа. Достапно во маица за возрасни и деца, врвна маица, маица со долги ракави и качулка. Магија во деталите. Екран уметност.100% Претходно намален памук. Кратки поставени ракави. Вратот на екипажот. 3/4" ребро-плетена јака. Залепени шевови на вратот и рамото за издржливост. Ракавите и дното со две игли нема да се разоткријат. Солза-далеку етикета. Голи потреби. 100% памук. Увезени. Експрес превозот не е достапен за оваа ставка. Оваа ставка не може да се испраќа на меѓународно ниво или надвор од 50-те Соединети држави. Тоа може да се испрати само на физичка адреса, а не На P. O. Кутија, APO или FPO адреса. Ве молиме дозволете 2-3 недели за испорака. Секоја нарачка се печати по купувањето и се смета за прилагодена. Поради уникатната природа на овие предмети, приспособените предмети не можат да бидат вратени или разменети, освен ако не се оштетени или неисправни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.