Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Платно Отпечатоци Ѕидна Уметност Со Врамени, Метални Златни И Сини Блок Во Боја Печатење Во Форма На Срце Модерен Декор На Ѕид Декорација На Домот, Подготвен За Зак?

Платно Отпечатоци Ѕидна Уметност Со Врамени, Метални Златни И Сини Блок Во Боја Печатење Во Форма На Срце Модерен Декор На Ѕид

DEN 639.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Ние сме професионален производител на украси, специјализиран за висококвалитетно платно, мурал и висечка уметност на ѕидот на постерот. Ние користиме индустриски стандардни мастила за да обезбедиме нашите производи да ги задржат своите оригинални квалитети. . Нашата висококвалитетна врамена платнена уметност е отпечатена со користење на индустриско стандардно мастило. Нашите стилски сорти нудат бројни различни опции за совршено комплементарно поставување. . Неверојатен Подарок : Нашиот Модерен домашен Декор платно ѕидна уметност делува како совршен подарок за семејството, пријателите и најблиските. . Ние се грижиме за различни вкусови, така што наоѓањето привлечна уметност е лесен процес. . Нашата уметност дури делува како одличен празничен подарок; зошто да не подарите убаво парче За Божиќ или Денот на Мајката. . Нашите платнени отпечатоци се цврсто испружени на дрвените рамки. Металната кука е прикачена на дрвената лента. Ова апстрактно уметничко дело е подготвено за закачување. . Големина : . 8€8inch (20 € 20cm). 10€10inch (25 € 25cm) (необликувана опција). 12 € 12inch (30 € 30cm). 16 € 16inch (40 € 40cm). 20 € 20inch (50 € 50cm). 24 € 24inch (60 € 60cm). 28 € 28inch (70 € 70cm). . Пакет : . 1 х Ѕид Уметност. 1 х Додатоци. Забелешка : Необликуваните Опции не вклучуваат рамка и додатоци Оваа Модерна Уметност За Закачување На Ѕидот За Декор На Домот е дебела 1,5 инчи, така што е издржлива и ќе трае со години. Индустриски стандардно мастило отпечатено на нашите платна со потпис. Овој дом декор платно ѕид уметност мешавини и со други стил декор, погоден за дневна соба, спална соба, скали, бања, канцеларија, кафе соба, итн. Одлична идеја како подарок за празниците. Водечка рамка во индустријата и квалитет на платно, обезбедувајќи уметнички дела што траат со години. Упатства за нега : Се препорачува Редовно чистење со бришење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.