Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Мотив Опрема GM9, 5-MOGGM9, 5-R&P 3. 9. БОЛТ

Мотив Опрема GM9, 5-MOGGM9, 5-R&P 3. 9. БОЛТ

DEN 431.20
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Мотив Опрема R&P 3.73 9.5 14 БОЛТ Прстен и Крило - Прстен И Крило - 3.73 Сооднос - гм 9.5 во. 14 болт. Карактеристики : 8620 Материјал. Термички Обработени. Демонстрирајќи уште еднаш колку се сериозни во обезбедувањето на најдобрите достапни производи, Мотив Опрема ја открива нивната Нова Лабораторија За Обезбедување Квалитет И Дизајн Центар. Со значителни капитални инвестиции, над 1.200 квадратни метри простор и пет посветени вработени, вклучувајќи двајца инженери и водечки дизајнерски тим во индустријата - лабораторијата е неспоредлива во автомобилскиот резервен пазар. Лабораторијата може да се пофали со седум најсовремени машини за тестирање, вклучувајќи Машина За Мерење Опрема Глисон Сигма, Тестер за Цврстина НА МИТУТОЈО САД и Оптички Компаратор МИТУТОЈО САД. Во прилог на преземање Мотив Опрема ЗА ИСО Сертификација, Лабораторијата За Обезбедување Квалитет И Центарот За Дизајн ќе им обезбеди На клиентите за Мотиви квалитет и конзистентност што едноставно не е достапна од која било друга резервна компанија за погон.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.