Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Сребрена Сребрена Полирана И Текстура Фенси Врска Нараквица Накит Подароци За Жени

Сребрена Сребрена Полирана И Текстура Фенси Врска Нараквица Накит Подароци За Жени

DEN 1.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

12,5 мм Сребрена Полирана И Текстура Фенси Алка Нараквица - 7,5 Инчи - 15,1 Грама Во Сребро - - БЕСПЛАТЕН подарок-подготвена кутија за накит - Ширина На Предметот : 12,5 мм - Должина На Предметот : 7,5 Во Синџир Должина : 7,5 во Ширина на синџирот : 12,5 мм - Затворач /Конектор : Јастог (Фенси) - Заврши : Полиран - Тип На Синџир : линк - друго - Добредојдовте На Накит Веб Парична Казна Накит Подароци Нудат; 925 Стерлинг Линк Нараквици Во Стерлинг Сребро ; ширина : 12,5 мм ; хипоалергични ; никел слободен ● 12,5 Мм 925 стерлинг Сребро Полиран и текстура Фенси Линк Нараквица 7,5 инчен Накит Подароци За Жени. ● Совршен подарок за мама тато баба ќерка сестра или нана За неговата или нејзината годишнина Роденден Божиќ денот на Вљубените свадба лилјак мицва доаѓа подарок подготвен во кутија за накит. ● Убав накит за жени и мажи изработен со цврсти метали со печат 10к 14к жолто злато бело злато или 925 сребро. За ваше целосно задоволство ви нудиме 45-дневна гаранција за враќање на парите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.