Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Фанверека Новороденче Долги Панталони Поставени Плетени Врвови Со Долги Ракави + Долги Панталони Облека

Фанверека Новороденче Долги Панталони Поставени Плетени Врвови Со Долги Ракави + Долги Панталони Облека

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

2 Парчиња Новороденче Долги Панталони Сет, Плетени Врвови Со Долги Ракави + Долги Панталони Облека. Големина (см) : . 70t Top Должина : t32t Bust : 48t Половината : 36фаза : 6-9 месеци. 80 t Top Должина : t34t Bust : 50t Половината : 38таге : 9-12месеци. 90 t Top Должина : t36t Bust : 52t Половината : 40таге : 1-2години. 100t Top Должина : t38t Bust : 54t Половината : 42таге : 2-3години. Големина (инч) : . 70t Top Должина : t12. 6 t Bust : 18.9пресврт : 14.17t Возраст : t6-9месеци. 80 t Top Должина : t13. 39t Bust : 19.69пресврт : 14.96t Возраст : t9-12mesths. 90t Top Должина : t14. 17t Bust : 20.47пресврт : 15.75t Возраст : t1-2 Years. 100t Top Должина : t14. 96t Bust : 21.26пресврт : 16.54t Возраст : t2-3 години. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Фала. Спецификација : Т.Стил : Мода. Тип На Шема : Цврст. Материјал : Памук. Стил На Ракав : Долг Ракав. Должина : Редовно. Повод : Повик. Содржина На Пакетот. 1 х Врвови. 1 х панталони. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : овој комплет за бебиња е направен од памук, комплетот за плетена облека со долги ракави со бебе/девојче е мек и удобен за децата. Карактеристика : комплетот за плетени џемпери и панталони за бебиња за бебиња се многу меки и топли, користејќи стручни техники за плетење за да се осигурате дека вашето бебе ќе изгледа слатко. Повод : овој комплет за плетена облека во еднобојна боја е совршен за роденден, божиќ,денот на благодарноста, празник,пижами, семејни слики, забава, на отворено. Големина : Одговараат за 6-9 месеци, 9-12 месеци, 1-2 Години, 2-3 години бебе. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини за повеќе детали, пред да направите нарачка. Совети за перење : Нормално миење на рацете на 30 степени температура на водата, ладна вода впие за кратко време. Пакетот вклучува : 1*блузи 1* панталони.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.