Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Богатствата на каролина Bb3031cnl Патриотскибернезе Планинско Куче Керамичко Ноќно Светло, 6x4x3

Богатствата на каролина Bb3031cnl Патриотскибернезе Планинско Куче Керамичко Ноќно Светло, 6x4x3

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Богатствата на каролина BB3031 CNL Патриотскибернезе Планинско Куче Керамичко Ноќно Светло, 6x4x3", разнобојно Керамичко Ноќно Светло со специфични Уметнички Дела Од Бернски Планински Кучиња Од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Оваа Керамичка Ноќна Светлина е од колекцијата Богатства На Каролин патриотска. Додадете уметничко дело во боја со оваа керамичка и метална ноќна светлина за да го подобрите вашиот декор и да обезбедите малку светлина во сите темни области на вашиот дом или канцеларија. Ова Уметничко Дело Керамичко Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата. Предната страна на ноќното светло е висока шест инчи на 4 инчи широка керамичка плочка со уметнички дела во целосна боја од еден од нашите уметници. Две вклучени завртки ја држат плочката во металниот држач. Вклучена е сијалица и држачот е длабок 3 инчи. УЛ одобрени. Ноќното светло е од увезените делови. Оваа Ноќна Светлина е од Категоријата Производи На Кучиња На Каролин. Уметнички дела Керамичкото Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.